עידו פישמן מספר על איחוד האמירויות כיעד לנופש כיום

איחוד האמירויות הוא האזור בו תוכלו למצוא כל מיני סחורות של אומנים מקומיים שנמכרות בשווקים, אבל בהחלט לא רק. מעבר לכך שיש מבצעים היסטריים על טקסטיל בשווקים של איחוד האמירויות, יש באיחוד גם הרבה מוזיאונים, ארמונות יפהפיים, מוקדי טיולים בטבע ועוד. עידו פישמן על התקופה הנוכחית, הנה הסברים וטיפים לפניכם.

עם טיול לאיחוד האמירויות, אתם יכולים לצפות ליהנות בטירוף. זוהי מדינה בטוחה מאוד ואתם יכולים לחקור את כל ההיבטים שלה באופן חופשי לגמרי. נתחיל עם כמה טיפים כלליים שיכולים לסייע לכם במהלך הנופש שלכם באיחוד האמירויות. המאמר הבא נכתב בחסות עידו פישמן – טיולים בתקופת הקורונה ובכלל, כל היעדים הכי פופולריים.

הנה כמה טיפים לטיול באיחוד האמירויות

– תארזו קל, שכן הקיץ חם ולח מאוד.

– התלבשו בצניעות, שכן התרבות האסלאמית מתנהלת בקפדנות בכל תחומי החיים.

– תיקחו אתכם את הדרכון שלכם בכל עת, שכן כללי הוויזה עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

– עידו פישמן ממליץ לערוך רשימה מראש של כל מוקדי התיירות שמעניינים אתכם.

עידו פישמן ממליץ על "מלון ארמון האמירויות"

אם אתם נוסעים לאיחוד האמירויות ומחפשים מקום לינה, אנו ממליצים על ארמון האמירויות. זהו אחד המלונות המפוארים ביותר באבו דאבי וזכה בפרס כאחד המלונות הטובים בעולם. וגם מבחינה של ארכיטקטורה, זה פשוט מקום שנראה כאילו שלפו אותו מהאגדות המסופרות הכי היטב.

אם אתם אוהבים לחקור מדינה חדשה שאתם מגיעים אליה, אז אנו ממליצים לבקר באל עין אואזיס (כ-1.5 שעות נסיעה מאבו דאבי). אם אתה אוהב היסטוריה, אז אנו ממליצים לבקר במבצר אל-הילי ליד אל עין אואזיס או במבצר קוסאי ליד דובאי. מקומות נהדרים ו-SUPER מעניינים! מומלץ לחוות אותם עם מדריך טיולים.

דובאי בתקופה הנוכחית – עידו פישמן מסביר

דובאי היא יעד תיירותי ידידותי עם אתרי נופש מפוארים, מרכזי קניות מעוצבים וחופים עוצרי נשימה. בעיר יש משהו לכל אחד ואחת. גם אם אינכם מטיילים רגליים, תוכלו לחקור את התרבות והמורשת של דובאי על ידי ביקור באחד מהמוזיאונים הרבים.

כדי לחסוך כסף, יהיה כדאי לבצע הזמנת טיסה זמן רב מראש. זו אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך בעלויות של נופש. אתם יכולים גם לחסוך כסף על ידי רכישת כרטיסים באינטרנט, מה שלפעמי יזכה אתכם בהטבות לא רעות בכלל. בסופו של דבר, יש הרבה דברים מעניינים לעשות בדובאי, אבל חשוב לתכנן מראש כדי שלא תפספסו את הפעילויות שהכי מעניינות אתכם!